BAOFENG UV-82x UHF+VHF Dual Band El Telsizi


Stok Kodu:#TB-00075

1,195.00 TL Fiyatlarımıza kdv dahildir.
İncelediğiniz ürün stokta mevcut
20 Mayıs, 2024 Pazartesi günü kargoda.
Yurtiçi Kargo: 109 TL | 5000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
  • 4 / 10 ad. | 1,171.10 TL %2
  • 11 / 20 ad. | 1,135.25 TL %5
 

Farklı sektörlerdeki iletişim ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılayan el telsizleri, radyo frekanslarını işleyerek sesli iletişim kurulmasını sağlar. Farklı fiziksel formlarda ve özelliklerde üretilen el telsizleri, değişen kullanıcı ihtiyaçları için özelleştirilebilir. Baofeng Uv-82x dual bant el telsizi (Vhf+Uhf) çok yüksek ve ultra yüksek frekans özelliğinin yanı sıra çift kanal desteği ve tasarımıyla da öne çıkan ideal bir amatör el telsizi seçeneğidir. Kolay taşınabilen Baofeng Uv-82x el telsizi, amatör lisans sahibi kullanıcıların telsiz ihtiyaçları için uygun özellikler taşır.

 

Dayanıklı ve Kullanışlı Baofeng Uv-82x El Telsizi

Modern tasarım çizgileri ve kişiselleştirilebilir kullanım özellikleriyle başarılı bir el telsizi olma özelliği taşıyan Baofeng Uv-82x, amatör telsizcilik belgesi olan gerçek kişiler ve telsiz kullanım lisansı olan kurumsal şirketler tarafından kullanılabilir. Av, güvenlik sektörü ve daha pek çok alan için ideal özellikler taşıyan çift kanallı el telsizi, 7.4V 2000mAh yüksek pil kapasitesi sayesinde uzun süre kesintisiz iletişim imkanı tanır. 10 km etkili iletişim mesafesi sunan Uv-82x’in menzili coğrafi şartlar ve şehir içi kullanımlarda yapı sıklığı gibi kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca Vhf ve Uhf frekansları da el telsizinin efektif kullanım menzilini etkileyen unsurlar arasında yer alır. Zorlu görevler için toz ve darbelere karşı dayanıklı olan Baofeng Uv-82x, bu sayede profesyonel şirketler ve kullanıcılar tarafından da tercih edilir. Dayanıklı üretim malzemeleri kullanılan Baofeng Uv-82x el telsizi, kullanım talimatlarına uygun şekilde uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Cihazın üst kısmında yer alan el feneri, özellikle karanlık ortamlarda gerçekleştirilen kullanımlarda büyük bir kolaylık sağlar. Sürekli ışık kaynağı ve flash efekti sunan el feneri, el telsizinin yan kısmında yer alan tuşlarla kontrol edilebilir.

 

Farklı Frekans Kanalları Arasında Kolay Geçiş

Aynı anda 136-174 ve 400-520MHz aralığındaki 2 farklı frekans kanalının kullanımına olanak tanıyan Baofeng Uv-82x, 128 farklı kanal hafızası sayesinde belirlenen frekanslara hızlı bir şekilde katılabilir. Tek bir tuşla farklı kanallar arasında hızlı geçiş yapabilme özelliği, kullanım deneyimini zenginleştirir. Sık kullanılan frekans kanallarının atamasını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, bu kanalların ton ayarlaması gibi değerlerini de düzenleyebilirsiniz. FM Radyo desteğine de sahip olan Baofeng çift kanallı el telsizi, radyo yayınlarını anlık olarak dinleyebilmenize de imkan tanır. Üstelik en sevdiğiniz 25 radyo kanalını da kayıt altında tutarak dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Geniş LCD panel ve tuş takımı sayesinde kolay kullanım sunan Baofeng Uv-82x, katılmak istediğiniz farklı kanal frekanslarını hızlı bir şekilde tuşlamanızı ve diğer telsiz kontrollerini gerçekleştirebilmenizi sağlar. Alarm ve acil durum gibi bilgileri de bu LCD panel üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Geniş Aksesuar ve Ekipman Desteği

Farklı telsiz ekipman ve aksesuar ürünleriyle birlikte kullanılabilen Baofeng Uv-82x el telsizi, farklı kullanım ihtiyaçları için özelleştirilebilir. Dual Band anten ve kanca tipi kulaklık gibi aksesuarlar, el telsizinin aktif kullanım menzili ve kullanılabilirlik gibi özelliklerini destekleyerek kullanıcı deneyimini zenginleştirir. Baofeng Uv-82x el telsizi, kulaklık desteği sayesinde yağışlı mevsim koşullarında daha güvenli bir şekilde kullanılabilir. Bu kulaklıkların üzerinde yer alan butonlar, Uv-82x in farklı fonksiyonlarının doğrudan kontrol edilmesine imkan tanır. Bel klipsi ve askı ipi gibi aksesuarlarınızı da Baofeng Uv-82x el telsiziyle birlikte kullanabilirsiniz. Çoklu kanal desteği, dayanıklı yapısı ve kolay kullanım özellikleriyle öne çıkan Baofeng Uv-82x el telsizini satın alarak radyo iletişim ihtiyaçlarınızı etkili bir şekilde karşılayabilir, diğer telsiz kullanıcılarıyla farklı kanallar üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

 
Baofeng Uv-82x Dual Bant El Telsizi (Vhf+Uhf)

Genel Özellikler Frekans aralığı : 136-174 ve 400-520MHz Çift Bant, Çift Ekran, Çift Frekans, Çift BeklemeA / B bandı bağımsız çalışabilme özelliği (Çift tuşu)128 gruplar kanallar hafızasıKısayol menüsü çalışma moduVFO ve Bellek kanalları taramasıAcil Durum AlarmıÜç renkli arka plan ışığı seçilebilir0 ~ 9 sınıflar VOX seçilebilirBK ve YG kimliğiFM radyo özelliği ve 25 istasyon hafızasıTon Zaman Aşımı ZamanlayıcıKanal MonitörTuş takımı KilitKanal Adımı: 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 KHzDüşük Batarya UyarısıAcil durum uyarısı25KHz / 12.5KHz Değiştirilebilir FM Radyo, Büyük LCD EkranLED El feneriYüksek / Düşük RF Gücü Değiştirilebilir 50 CTCSS / 104DCS coder ve bu tonları otomatik arama özelliği PC programlanabilirGeniş / Dar Band (25kHz / 12.5kHz)Verici zamanaşımı zamanlayıcısı (TOT)Yüksek / Düşük TX gücü seçilebilir 1watt /5wattVerici:RF gücü: 5W / 1WTip modülasyon: FMEmisyon sınıfı: 16KΦF3E / 11KΦF3E (Eksi)Maksimum sapma: ≤ ± 5 kHz / ± 2.5 kHz (W / N)Sahte emisyonlar: <-60 dBAlıcı:Alıcı hassasiyet: 0.2μV (12 dB SINAD olarak)Intermodülasyon: 60 dB.Ses çıkışı: 1W Maksimum sapma: ≤ ± 5 kHz / ± 2.5 kHz (W / N)Sahte Radyasyon: ☒65dBKutu İçeriği1 Adet Baofeng UV82 (VHF136-174 ve UHF 400-520 MHz)1 Adet 7.4V 2000mAh Li-ion Pil 1 Adet Dual Band Anten1 Adet Kanca tipi kulaklık1 Adet Masaüstü Şarj Aleti1 Adet bel klipsi1 Adet askı ipi 1 kullanma klavuzu

 

Açıklama

Baofeng uv-82x 5w olan 2 güç seviyesi, uhf 4watt, vhf  5watt, tekrarlayıcı ile 16km ye kadar uzun konuşma mesafesi.

 

Özellikler:

Geniş bant tx ve rx 136-174mhz 400-520mhz

Led el feneri

Çift bantlı çift ekranlı çift bekleme

40 kısayol menü

2.5/5/6.25/10/12.5/20/25 50khz kanal adımı

Yüksek orta düşük güç değiştirilebilir

0-4 seviye pil tasarruf modu

0-10 seviye vox fonksiyonu

Geniş dar bant isteğe bağlı

0-10 seviye ekran aydınlatması

Çift bekleme

Tuş takımı bip sesi açık

15-600s ayarına kadar

P.tt ıd & anı ıd

Dtmf

Çoklu tarama fonksiyonu

Meşgul kanal kilidi

Tuş kilidi

Kuyruk tonu ortadan kaldırmak

Kapalı mavi turuncu mor 4 renk isteğe bağlı arka ışık

1000 1450 1750 2100hz brust sesi

Acil alarm ve el feneri

Varsayılan ayara geri yükleme

 

Titreşim
Yok
Toza ve Darbeye Dayanıklılık
Var
Vox Özelliği
Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) Cihaz
24
Garanti Süresi (Ay) Batarya
6
 

Kutu içeriği:

1  Adet Telsiz UV 82 X Yeni versiyon CE belgeli

1  Adet  Anten 

1  Adet 7.4v 2000mAh pil

1  Adet Kemer klipsi

1  Adet Masaüstü şarj cihazı

1  Adet 220v güç adaptörü

1 Adet El kayışı

1  Adet Türkçe Kullanım kılavuzu

1  Adet Çift butonlu kulaklık 

Yeni versiyon CE belgeli, TR Kullanım Kılavuzu

Not: Bu cihazı sadece Amatör telsizcilik lisansına sahip kişi kullanabilir. Belgesiz kullanım yasal sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Cihazı kullanabilmek için TC.Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kıyı Emniyeti Gen.Md. Amatör Telsiz Kullanım Belgesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Siparişiniz esnasında belgenizi lütfen tarafımıza iletiniz. Aksi taktirde siparişiniz tarafımızdan iptal edilecektir.

Cihazın kapalı band özelliğine müdahale eden kişiler yasal sorumluluğunu ve cezai yaptırımını kabul eder, firmamız sorumlu değildir. Amatör band planına göre yasal mevzuata uygun şekilde gönderilecektir.

Bankalara Özel Taksit Seçenekleri :

Ürünlerimize özel kargo sevk süresi bilgilerini, her ürünün kargo açıklaması bölümünde yer alan kargo sevk sayacından takip edebilirsiniz.

Siparişiniz için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade talep edebilirsiniz.

* İADELERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT VE FATURANIZ İLE GÖNDERMELİSİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) düzenlenmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanamayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iade talebi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren ek formu göndermeniz gerekmektedir. * Teslimatı takip eden 14 gün içinde iade talep edilen ürün kargo ücreti anlaşmalı kargo firmamız ile gönderim sağlandığı takdirde firmamız tarafından karşılanmaktadır. * Onay alınmadan gönderilen ve liste dışı hatalı model verilen siparişlerin iade ve değişim masrafları firmamız tarafından karşılanmayacaktır. * Yazılımlar, yazılımla kişiselleştirme yapılan ürünler ile hijyen gerektiren kulaklık vb. ürün grubu için mevzuat çerçevesinde iade kabul edilmemektedir.

Yorum & soru göndermek için lütfen üye girişi yapın.

Ortalama Değerlendirme »

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Alışveriş Sepetim